TNPW12066K34DHEA
Vishay Dale
Producto No:
TNPW12066K34DHEA
Descripción:
RES 6.34K OHM 0.5% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.34 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W