TNPW120682K5FHEA
Vishay Dale
Producto No:
TNPW120682K5FHEA
Descripción:
RES 82.5K OHM 1% 1/4W 1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 82.5 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W