TNPW12106K65BEEN
Vishay Dale
Producto No:
TNPW12106K65BEEN
Descripción:
RES 6.65K OHM 0.1% 1/3W 1210
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.65 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.333W, 1/3W