TNPW2010383KBEEY
Vishay Dale
Producto No:
TNPW2010383KBEEY
Descripción:
RES 383K OHM 0.1% 2/5W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 383 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.4W, 2/5W