TNPW201084R5BEEY
Vishay Dale
Producto No:
TNPW201084R5BEEY
Paquete:
2010
Descripción:
RES 84.5 OHM 0.1% 2/5W 2010
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 84.5 Ohms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.4W, 2/5W