TNPW2512470KBEEG
Vishay Dale
Producto No:
TNPW2512470KBEEG
Descripción:
RES 470K OHM 0.1% 1/2W 2512
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 470 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W