Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
TOF59
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN F PLUG STR NONCONSTANT PUSH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.7752
$7.752
25
$0.74328
$18.582
50
$0.72751
$36.3755
100
$0.69597
$69.597
250
$0.632662
$158.1655
500
$0.569411
$284.7055
1000
$0.506141
$506.141
2500
$0.458688
$1146.72
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Center Contact Plating | - |
| Dielectric Material | - |
| Center Contact Material | - |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 200 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-59 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | F Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Twist On |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | Non-Constant |
| Contact Termination | Push On |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | TOF5 |