Amphenol NEXUS Technologies
Producto No:
TP-105
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TELEPHONE PLUG INLINE 5 CONDUCTO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$47.025
$47.025
10
$43.15375
$431.5375
25
$41.49372
$1037.343
50
$40.11052
$2005.526
100
$37.897495
$3789.7495
250
$36.790954
$9197.7385
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | 0.272" (6.91mm) |
| Contact Material - Plating | Nickel |
| Housing Material | Plastic |
| Body Color | Silver, Red |
| Panel Hole Size | - |
| Voltage - Rated | - |
| Gender | Male |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Does Not Contain Switch |
| Signal Lines | 5 Conductor (TRRRS) |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Strain Relief |
| Industry Recognized Mating Diameter | - |
| Mfr | Amphenol NEXUS Technologies |
| Contact Material | - |
| Connector Type | Phone Plug |
| Features | - |
| Mating Length/Depth | 0.901" (22.89mm) |
| Operating Temperature | - |
| Number of Positions/Contacts | 5 Conductors, 5 Contacts |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Thread Size | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Actual Diameter | 0.281" (7.14mm) |
| Series | - |
| Body Material | - |
| Insulation Color | - |
| Package | Bulk |