C&K
Producto No:
TP11LTWBE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.251
$6.251
10
$5.62495
$56.2495
25
$5.34242
$133.5605
40
$5.116225
$204.649
80
$4.94665
$395.732
240
$4.692288
$1126.14912
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Wire Wrap |
| Actuator Type | Round, Plunger |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 6.35mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Rear |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TP |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 60,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | Sealed |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | TP11LT |