Texas Instruments
Producto No:
TPS7A05285PYKAR
Fabricante:
Paquete:
4-DSBGA
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4DSBGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.34865
$3.4865
25
$0.3249
$8.1225
100
$0.260015
$26.0015
250
$0.241452
$60.363
500
$0.204326
$102.163
1000
$0.15788
$157.88
2500
$0.143954
$359.885
5000
$0.134662
$673.31
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Quiescent (Iq) | 3 µA |
| PSRR | 40dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 200mA |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-DSBGA |
| Control Features | Enable |
| Series | - |
| Package / Case | 4-XFBGA, DSBGA |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.85V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.308V @ 200mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TPS7A05285 |