Texas Instruments
Producto No:
TPS7A30-49EVM-567
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EVAL MOD TPS7A3001/TPS7A4901 REG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Channels per IC | 1 - Single |
| Current - Output | 150mA, 200mA |
| Product Status | Active |
| Regulator Type | Positive and Negative Adjustable |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | ±15V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Utilized IC / Part | TPS7A3001, TPS7A4901 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | ±3V ~ ±35V |
| Base Product Number | TPS7A30 |