TPS7A7001EVM-065
Texas Instruments
Producto No:
TPS7A7001EVM-065
Descripción:
EVAL MODULE FOR TPA7A7001-065
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 2A
Product Status Active
Regulator Type Positive Adjustable
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 0.9V ~ 5V
Board Type Fully Populated
Mfr Texas Instruments
Utilized IC / Part TPS7A7001
Package Box
Voltage - Input 1.425V ~ 6.5V