Cincon Electronics Co. LTD
Producto No:
TRG10R075-01E03 VI
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 7.5V 9W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$14.4305
$14.4305
5
$14.0448
$70.224
10
$13.2639
$132.639
25
$12.48338
$312.0845
50
$11.70324
$585.162
100
$10.923005
$1092.3005
250
$10.532916
$2633.229
500
$10.376869
$5188.4345
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Polarization | Positive Center |
| Input Type | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |
| Approval Agency | CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV |
| Input Connector | Multi-Blade (Sold Separately) |
| Size / Dimension | 2.86" L x 1.40" W x 1.82" H (72.6mm x 35.6mm x 46.3mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.2A |
| Series | TRG10R (10W) |
| Power (Watts) | 9 W |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 70.9" (1.80m) |
| Efficiency | Level VI, CoC Tier 2 |
| Voltage - Output | 7.5V |
| Standard Number | 60950-1; 62368-1 |
| Mfr | Cincon Electronics Co. LTD |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | TRG10R |