TS-701-HZ-15B
SCHURTER Inc.
Producto No:
TS-701-HZ-15B
Fabricante:
SCHURTER Inc.
Descripción:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Guía del usuario
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TS
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V