TS-709-10H
SCHURTER Inc.
Producto No:
TS-709-10H
Fabricante:
SCHURTER Inc.
Descripción:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Guía del usuario
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TS
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V