TS-709-12.5
SCHURTER Inc.
Producto No:
TS-709-12.5
Descripción:
CIR BRKR THRM 12.5A 250VAC 50VDC
Approval Agency CSA C22.2, UL1077
Current Rating (Amps) 12.5A
Series TS
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V