C&K
Producto No:
TS01CBE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.194
$6.194
10
$5.6544
$56.544
25
$5.14254
$128.5635
100
$4.44239
$444.239
250
$4.038526
$1009.6315
500
$3.742373
$1871.1865
1000
$3.473143
$3473.143
2500
$3.332125
$8330.3125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Switch Travel | 3.05mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 3.10mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | TS |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Switch Function | On-On |
| Contact Timing | Not Specified |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 60,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TS01 |
| Actuator Material | Polyamide (PA), Nylon |