C&K
Producto No:
TS02CBE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SLIDE SPST 0.4VA 20V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.555
$6.555
10
$6.2548
$62.548
25
$5.6886
$142.215
100
$4.91416
$491.416
250
$4.467432
$1116.858
500
$4.139815
$2069.9075
1000
$3.84199
$3841.99
2500
$3.686
$9215
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Switch Travel | 3.05mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Actuator Length | 3.10mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | TS |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Switch Function | On-Off |
| Contact Timing | Not Specified |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TS02 |
| Actuator Material | Polyamide (PA), Nylon |