Taiwan Semiconductor Corporation
Producto No:
TSC4505CX RFG
Fabricante:
Paquete:
SOT-23
Lote:
-
Descripción:
TRANS NPN 400V 0.3A SOT23
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.14
$1.14
10
$0.93385
$9.3385
100
$0.72637
$72.637
500
$0.615695
$307.8475
1000
$0.501552
$501.552
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 20MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 300 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 1mA, 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 400 V |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 225 mW |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10µA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 10mA, 10V |
| Base Product Number | TSC4505 |