Hogar / Oscillators / TSM75-H00CQ50RT-7.3728M
minImg
TSM75-H00CQ50RT-7.3728M
Transko Electronics, Inc.
Producto No:
TSM75-H00CQ50RT-7.3728M
Descripción:
XTAL OSC XO 7.3728MHZ HCMOS SMD
En stock : 6936
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TSM75
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr Transko Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 7.3728 MHz