Vishay Semiconductor Opto Division
Producto No:
TSTS7100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 950NM 250MA TO18
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.3725
$3.3725
10
$2.3864
$23.864
100
$1.954245
$195.4245
500
$1.64749
$823.745
1000
$1.511146
$1511.146
2000
$1.448655
$2897.31
5000
$1.42025
$7101.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 100°C (TJ) |
| Viewing Angle | 10° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 950nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 10mW/sr @ 100mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | TO-18-2 Metal Can |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 250mA |
| Base Product Number | TSTS7100 |