Vishay Sprague
Producto No:
TVA1214.5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.603
$21.603
10
$20.46965
$204.6965
50
$17.6263
$881.315
100
$16.48915
$1648.915
500
$14.832825
$7416.4125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.125" Dia x 2.625" L (28.58mm x 66.67mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 5000 µF |
| Package | Bulk |