TVR20271KSY
Thinking Electronics Industrial Co.
Producto No:
TVR20271KSY
Descripción:
Varistor 20mm 270V
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series TVR
Energy 127J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Thinking Electronics Industrial Co.
Maximum AC Volts 175 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 225 V