Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Producto No:
TWCP-124-3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CABLE TWINAXIAL PLENUM 500'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 75°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Twinaxial - Plenum |
| Dielectric Material | - |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | - |
| Dielectric Diameter | 0.062" (1.57mm) |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 93% |
| Cable Group | - |
| Length | 500.0' (152.40m) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Trompeter |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | - |
| Jacket Color | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Impedance | 124 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.205" (5.21mm) |