U280-C03-36W-1B
Tripp Lite
Producto No:
U280-C03-36W-1B
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
BATT CHRGR USB AUTO ADAPTER 3A
En stock : 2065
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 25°C
Termination Style USB A Receptacle, USB C Receptacle
Charge Current - Max 3A
Number of Cells 3
Approval Agency CE, FCC
Battery Cell Size -
Mounting Type Auto Socket
Size / Dimension 2.22" L x 1.21" W x 1.43" H (56.4mm x 30.7mm x 36.3mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal -
Series -
Type USB Auto Adapter
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 36W
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 12V