U280-W01-100C1G
Tripp Lite
Producto No:
U280-W01-100C1G
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
COMPACT 1-PORT USB-C WALL CHARGE
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 25°C
Termination Style USB C Receptacle
Charge Current - Max 5A
Number of Cells 1
Approval Agency FCC, UL
Battery Cell Size -
Mounting Type Wall Mount
Size / Dimension 2.66" L x 1.16" W x 2.76" H (67.56mm x 29.46mm x 70.10mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V, 15V, 20V
Series -
Type USB Wall Mount
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 100W
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 120V ~ 230V