U280-W02-40C2-G
Tripp Lite
Producto No:
U280-W02-40C2-G
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
DUAL-PORT COMPACT USB-C WALL CHA
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Termination Style USB C Receptacle
Charge Current - Max 3A, 2.22A, 1.67A
Number of Cells 2
Approval Agency FCC, UL
Battery Cell Size -
Mounting Type Wall Mount
Size / Dimension 1.87" L x 1.06" W x 1.86" H (47.50mm x 27.69mm x 47.24mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V, 12V
Series -
Type USB Wall Mount
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 40W
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC, 230VAC