U280-W02-68C2-G
Tripp Lite
Producto No:
U280-W02-68C2-G
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
DUAL-PORT COMPACT USB-C WALL CHA
En stock : 15
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Termination Style USB C Receptacle
Charge Current - Max 3A
Number of Cells 2
Approval Agency FCC, UL
Battery Cell Size -
Mounting Type Wall Mount
Size / Dimension 2.40" L x 1.10" W x 2.60" H (60.96mm x 27.94mm x 66.04mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Nominal 5V, 9V, 15V, 20V
Series -
Type USB Wall Mount
Charge Time -
Battery Chemistry Mobile Devices
Power - Max 68W
Mfr Tripp Lite
Features -
Package Bulk
Voltage - Input 120V ~ 230V