UA18EAD15PKTI
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
UA18EAD15PKTI
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 7.874" ~ 59.055" (200mm ~ 1500mm)
Output Type Analog Voltage, PNP
Response Frequency 1Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series UA18
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 15V ~ 30V