UA30CAD35NGTI
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
UA30CAD35NGTI
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SENSOR PROX ULTRA 250-3500MM CYL
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 9.843" ~ 137.795" (250mm ~ 3500mm)
Output Type Analog Current, NPN
Response Frequency 2Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series UA30
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 12V ~ 30V