UA30EAD35NGM1TI
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
UA30EAD35NGM1TI
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SENSOR PROX ULTRA 350-3500MM CYL
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 13.78" ~ 137.795" (350mm ~ 3500mm)
Output Type Analog Current, NPN
Response Frequency 2Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series UA30
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 12V ~ 30V