UCC21750QDWRQ1
Texas Instruments
Producto No:
UCC21750QDWRQ1
Fabricante:
Texas Instruments
Paquete:
16-SOIC
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
?10A SIC/IGBT SINGLE-CHANNEL ISO
En stock : 5845
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Rise / Fall Time (Typ) 33ns, 27ns
Common Mode Transient Immunity (Min) 150V/ns
Voltage - Isolation 5700Vrms
Approval Agency CQC, CSA, TUV, UL, VDE
Current - Peak Output 10A
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 16-SOIC
Pulse Width Distortion (Max) 30ns
Series Automotive, AEC-Q100
Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Number of Channels 1
Technology Capacitive Coupling
Voltage - Output Supply 13V ~ 33V