UCR006YVPFLR330
Rohm Semiconductor
Producto No:
UCR006YVPFLR330
Descripción:
RES 0.33 OHM 1% 1/10W 0201
En stock : 4350
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Temperature Coefficient 0/ +300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Resistance 330 mOhms
Series UCR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W