UDZS9V1B RRG
Taiwan Semiconductor Corporation
Producto No:
UDZS9V1B RRG
Paquete:
SOD-323F
Descripción:
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323F
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 nA @ 6 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Mfr Taiwan Semiconductor Corporation
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms