Hogar / Oscillators / UF5031D1156.250000
minImg
UF5031D1156.250000
Diodes Incorporated
Producto No:
UF5031D1156.250000
Descripción:
XTAL OSC
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series UF503
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Diodes Incorporated
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz