Hogar / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LP-088SD2PD-AT-189
minImg
U.FL-2LP-088SD2PD-AT-189
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
U.FL-2LP-088SD2PD-AT-189
Descripción:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 7.441"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 7.441" (189.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style U.FL (UMCC) to U.FL (UMCC)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz