Hogar / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LP-088SD2PD-AT-225
minImg
U.FL-2LP-088SD2PD-AT-225
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
U.FL-2LP-088SD2PD-AT-225
Descripción:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 8.858"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 8.858" (225.00mm)
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz