Hogar / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-062N1D-A-110
minImg
UFL-2LPHF6-062N1D-A-110
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
UFL-2LPHF6-062N1D-A-110
Descripción:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 4.331"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.95mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Gray
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series U.FL
Length 4.331" (110.00mm)
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz