Hogar / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-062N2D-A-120
minImg
UFL-2LPHF6-062N2D-A-120
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
UFL-2LPHF6-062N2D-A-120
Descripción:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 4.724"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.95mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 4.724" (120.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz