Hogar / Coaxial Cables (RF) / U.FL-2LPHF6-066N2-A-71
minImg
U.FL-2LPHF6-066N2-A-71
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
U.FL-2LPHF6-066N2-A-71
Descripción:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.795"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.32mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 2.795" (71.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz