Hogar / Coaxial Cables (RF) / UFL-2LPHF6-088N2PD-A-35
minImg
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-35
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
UFL-2LPHF6-088N2PD-A-35
Descripción:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 1.378"
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 1.378" (35.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz