Hogar / Coaxial Cables (RF) / U.FLHF-ELM4088SD2TA170BE4
minImg
U.FLHF-ELM4088SD2TA170BE4
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
U.FLHF-ELM4088SD2TA170BE4
Descripción:
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector -
2nd Contact Gender -
Ingress Protection -
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector -
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series U.FL
Length 6.693" (170.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender -
1st Connector Mounting Feature -
Style -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz