Hogar / Coaxial Cables (RF) / U.FLHF-ELML-088K2TA112MC
minImg
U.FLHF-ELML-088K2TA112MC
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
U.FLHF-ELML-088K2TA112MC
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
Series U.FL
Length 4.409" (112.00mm)
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz