UMB02070G1003BBU00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
UMB02070G1003BBU00
Paquete:
0207
Descripción:
UMB 0207-05 0.1% BU 100K
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0207
Resistance 100 kOhms
Series UMB 0207
Power (Watts) 0.4W, 2/5W