UMY5S-48X37.4
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMY5S-48X37.4
Descripción:
SPECIAL UNIVL SAFETY MAT YW
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY5
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 37.40" (950.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 16.40' (5.00m)
Package Bulk
Width 48.00" (1219.2mm)