UMYM10-0600-0450
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM10-0600-0450
Descripción:
SAFETY MAT 600X450MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Color Yellow
Approval Agency CE, CSA, cULus, TUV
Material Polyvinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Series UMY10
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 17.72" (450.0mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Cable Length 32.81' (10.00m)
Package Bulk
Width 23.62" (600.0mm)