UMYM10-0750-0500
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM10-0750-0500
Descripción:
SAFETY MAT 750X500MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 19.70" (500.0mm)
Package Bulk
Width 29.50" (750.0mm)