UMYM10-0750-1750
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM10-0750-1750
Descripción:
SAFETY MAT 750X1750MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 68.90" (1750.0mm)
Package Bulk
Width 29.50" (750.0mm)