UMYM5-0500-0400
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM5-0500-0400
Descripción:
SAFETY MAT 500X400MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 15.75" (400.0mm)
Package Bulk
Width 19.70" (500.0mm)