UMYM5-0600-1250
Omron Automation and Safety
Producto No:
UMYM5-0600-1250
Descripción:
SAFETY MAT 600X1250MM
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 150°C
Operating Force 66.00lbs (30.00kg)
Length 49.20" (1250.0mm)
Package Bulk
Width 23.62" (600.0mm)